Miska na noze
keramika, smetanová, krakelovaná glazura, kruhová noha s pestře malovanými květy, kruhová mělká miska, H. Kovařík, vtlačená značka, 20. léta 20. století, výška 11,5 cm (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Miska na noze
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |